Оголошеннявсі

Випускники магістеріуму Київського національного торговельно-економічного університету – майбутня еліта України

26 лютого 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форми навчання факультету економіки, менеджменту та психології, факультету обліку, аудиту та інформаційних систем, факультету міжнародної торгівлі та права і факультету фінансів та банківської справи.

Дипломи про вищу освіту КНТЕУ отримали 169 магістрів за 8 спеціальностями (24 з них – із відзнакою) та 19 спеціалістів за спеціальністю «Правознавство».

«Цей випуск став для університету визначним, адже Вам довелося закінчувати магістратуру в складний період реорганізації університету. Сьогодні Ви отримали дипломи національного зразка найкращого університету України. Диплом – це лише старт успішної кар’єри. Бажаю Вам розвиватися, навчатися та зростати, бути впевненими у своїх силах», – зазначив ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, звернувшись до випускників.

Вітаємо всіх випускників із цим визначним днем! Бажаємо Вам гідно нести високе звання випускника Київського національного торговельно-економічного університету.

26.02.2016
adv