Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ КНТЕУ 25 ЛЮТОГО 2016 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Затвердження чисельності та квот виборних представників до складу вченої ради КНТЕУ.

2.

Затвердження чисельності та квот виборних представників до складу конференції трудового колективу КНТЕУ.

3.

Результати атестації здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» у 2015/16 навчальному році.

4.

Результати навчання студентів у І семестрі 2015/16 навчального року.

5.

Удосконалення інформаційних ресурсів КНТЕУ.

6.

Затвердження навчальних планів відокремлених структурних підрозділів КНТЕУ та внесення змін до робочих навчальних планів КНТЕУ.

7.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін.

8.

Рекомендація до видання навчальних праць.

9.

Зміни до плану науково-дослідної роботи на 2016 рік; плану проведення міжнародних, всеукраїнських та вузівських науково-практичних конференції на 2015/16 навчальний рік; плану видання збірок статей студентів, які здобувають освітній ступінь «магістр» на 2015/16 навчальний рік; плану проведення лекцій видатними вченими та провідними фахівцями-практиками на I півріччя 2016 року.

10.

Відкриття спеціалізованої вченої ради з наукових спеціальностей: 08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини; 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

11.

Перереєстрація спеціалізованої вченої ради зі спеціальності 19.00.10 – організаційна психологія; економічна психологія.

12.

Затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань переведення студентів на вакантні місця державного замовлення.

13.

Створення віртуального музею КНТЕУ.

14.

Удосконалення організаційної структури КНТЕУ.

25.02.2016
adv