Викладачі Центру європейської освіти підвищують кваліфікацію

25 лютого 2016 року викладач Центру європейської освіти КНТЕУ доцент Лемешко Людмила Сергіївна взяла участь у навчальному семінарі для викладачів французької мови, який організували видавництво CLE International та компанія "Лінгвіст".

Метою семінару було удосконалення процедури здійснення підготовки громадян (студентів, викладачів та ін.) до складання екзамену на отримання міжнародного мовного сертифікату DELF-DALF, який видається Міністерством освіти та молоді Франції та підтверджує знання французької мови іноземцями.

Лемешко Л.С. успішно виконала завдання тренінгу, а також поділилася з колегами своїм досвідом прийому екзаменів у Французькому інституті при Посольстві Франції в Україні, як сертифікований член журі.

Учасників семінару ознайомили з новинками видавництва CLE International та компанії "Лінгвіст", а також надали матеріали для підготовки до тестування та вручили сертифікати.

25.02.2016
adv