Оголошеннявсі

Провідні фахівці ринку комерційної нерухомості поділилися своїм досвідом зі студентством

1 березня 2016 року у стіни рідної Аlma Mater завітали фахівці у сфері маркетингу та брендингу Марина Римаренко та Дарія Никифирова, які представляли компанію DEOL Partners. Зустріч була проведена зі студентами 3 курсу спеціальності «Маркетинг». Студенти цікавилися як на практиці застосовуються надбані знання.

Під час зустрічі Марина та Дарія ділилися власним досвідом зі студентами, давали поради, а також запропонували пройти стажування в компанії DEOL Partners студентам, які вільно володіють англійською мовою і бажають працювати над створенням та просуванням бренду. У процесі проведення дискусії, у нагороду за найкраще запитання, був розіграний сертифікат на відвідування найсучаснішого готелю міста Києва «11 Mirrors».

01.03.2016
adv