Свято весни та прекрасних жінок у КНТЕУ

4 березня 2016 року в Конгрес-центрі КНТЕУ відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сай Валерій Миколайович від імені ректора та усіх чоловіків університету привітав прекрасну половину людства зі святом весни та жіночності, побажавши нашим красуням щастя, натхнення, здоров’я, успіхів та здобутків.

Традиційно таке свято не могло обійтись без нагород та відзнак. Почесні грамоти за сумлінну і плідну працю отримало 57 співробітниць та 51 була нагороджена листом-подякою.

Кульмінацією свята стало урочисте нагородження учасниць щорічного конкурсу серед співробітниць університету «Фото-Красуня КНТЕУ-2016». Переможницю цього року урочисто оголосив завідувач кафедри менеджменту Бай Сергій Іванович. Нею стала директор центру укладання договорів Петренко Дар’я. Титул «Віце-Фото-Красуня КНТЕУ-2016» отримала Міщенко Анна - заступник декана ФОАІС із виховної роботи. Вітаємо красунь із заслуженою перемогою!

У конкурсі «Міс Фото КНТЕУ-2016» та  «Містер Фото КНТЕУ-2016» перемогу здобули Катерина Масюра і Богдан Ігнатов.

«Краща пара Фото КНТЕУ-2016» – Віталій Шапка і Катерина Масюра («Аліса та Шляпник»).

«Віце-міс Фото КНТЕУ-2016» - Анастасія Гончарова та «Віце-містер Фото КНТЕУ-2016» - Дмитро Боровко.

Урочистості завершилися святковим концертом, справжньою перлиною якого став виступ випускника університету та екс-учасника Народного студентського камерного академічного хору КНТЕУ Олександра Юпатова.

З весною, наші ніжні, чарівні, сміливі, прекрасні дружини, подруги, бабусі, мами, сестри, доньки!!!

04.03.2016
adv