У КНТЕУ дізналися ім`я "Красуні університету-2016"

4 березня 2016 року в КНТЕУ відбулося святкування Міжнародного жіночого дня: теплі привітання, нагородження співробітниць, викладачів та студентів, святковий концерт.

Кульмінацією свята стало урочисте нагородження учасниць традиційного фотоконкурсу серед співробітниць університету «Красуня університету-2016». Надзвичайно складна та відповідальна роль випала завідувачу кафедри менеджменту Баю Сергію Івановичу, якому випала честь назвати ім’я переможниці. Нею стала директор центру укладання договорів Петренко Дарія Миколаївна. Титул «Віце-Фото-Красуня КНТЕУ-2016» отримала Міщенко Анна Олександрівна - заступник декана ФОАІС із виховної роботи. Вітаємо красунь із заслуженою перемогою!

Всі учасниці конкурсу:

Петренко Дарія Миколаївна - директор Центру укладання договорів

Корнійчук Віта Вікторівна - бухгалтер І категорії центральної бухгалтерії

Міщенко Анна Олександрівна - заступник декана з виховної роботи ФОАІС

Яценко Наталія Вікторівна - діловод відділу організації та контролю діловодства

Плакся Наталія Анатоліївна - доцент кафедри загальноправових дисциплін

Горобенко Оксана Володимирівна - провідний соціолог центру педагогічних та психологічних досліджень

Пугачевська Катерина Сергіївна - асистент кафедри міжнародної економіки

Лисак Ольга Борисівна - ст. викладач кафедри сучасних європейських мов