Оголошеннявсі

У Харківському інституті фінансів КНТЕУ відбувся Всеукраїнський круглий стіл представників студентського самоврядування

4-5 березня 2016 року Харківський інститут фінансів Київського національного торговельно-економічного університету радо прийняв 77 студентів із 14 областей України з нагоди проведення щорічного Всеукраїнського студентського круглого столу «Студентське самоврядування: центральна фігура якісних перетворень у вищій освіті».

Незмінними спікерами, гостями Харківського інституту фінансів стали:

Андрєєв Микита – член бюро з якості освіти Європейського союзу студентів,
Ланецький Ярослав - голова Харківської обласної студентської ради,
Рудик Віталій - заступник голови Харківської обласної студентсько ради,
Фесенко Лідія - член ініціативної групи "Драгоманівці",
Колесніков Анатолій - член Студентського братства Сумщини.

Тренери:
Щербик Кирило Ігоревич – бізнес-тренер Центральної регіональної дирекції ПУАТ «Фідобанк»,
Педченко Наталія Сергіївна – член Молодіжної консультативної ради ООН, голова Секретаріату «Всеукраїнської Асамблеї Молоді», Цинцкіладзе Анжеліка - тренер, член молодіжної команди «Doza Kreativa».

Студентами-активістами були розглянуті актуальні питання щодо студентського самоврядування як соціального інституту формування лідерів, організаційної моделі студентського врядування у ВНЗ, ролі студентської ради в житті молоді: створення проектів, тренінгових центрів, форумів та законодавчого забезпечення функціонування студентських рад.

Команда організаторів Всеукраїнського студентського круглого столу сподівається, що інформація, яка була надана на вищезазначеному заході, стане в нагоді в майбутній діяльності студентів, адже саме студенти є рушійною силою перетворень у країні.

10.03.2016
knteu