Оголошеннявсі

Привітання ректора А.А. Мазаракі з нагоди Дня факультету обліку, аудиту та інформаційних систем

Шановні колеги, студентство!

Вітаю вас з чудовим святом – Днем факультету обліку, аудиту та інформаційних систем.

Ваш факультет об’єднав талановитих вчених та дослідників, сформував міцну навчально-методичну базу, багато зробив для підготовки фахівців-професіоналів економічної галузі.

Перспективний розвиток факультету забезпечується за рахунок щоденної наполегливої, самовідданої праці згуртованого колективу факультету та креативності і талантів студентів, яких об’єднує непохитне прагнення до успіху.

Від щирого серця бажаю усім успішного досягнення поставлених цілей, переконливих перемог, творчої наснаги, видатних звершень, миру та любові! Нехай ваша подальша професійна діяльність буде сповнена позитивними результатами, життєвою енергією, добром та злагодою!

Щиро Ваш, ректор КНТЕУ
             Анатолій Мазаракі