Оголошеннявсі

Лекція-дискусія «Chemistry of water: evolution of knowledge» - «Хімія води: еволюція знань»

Еволюція знань – формула успіху. Під таким гаслом у рамках VIII Консумерського фестивалю 10 березня 2016 року відбулась лекція-дискусія «Chemistry of water: evolution of knowledge» - «Хімія води: еволюція знань».

Модератор: старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Н.Ю.

Лектор: доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, к.х.н. Пасальський Б.К.

Учасники:  науковий співробітник лабораторії токсикологічних досліджень ДУ “Інститут громадського здоров`я ім. О.М. Марзєєва НАМН України“ Цицирук Валерія Сергіївна, студенти ФТМ і ФРГТБ, активісти наукового клубу «Хіміки КНТЕУ» Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

На лекції-дискусії виступили:

1. Пасальський Б.К., доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю –  оголосив мету проведення лекції-дискусії: узагальнення та поглиблення  набутих знань про воду, водні розчини, їх властивості, есенціальну біохімічну роль, вміст у харчових продуктах.
  2. Чикун Н.Ю., старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю – акцентувала увагу присутніх, що указом Президента України №641/2015 оголошено 2016 рік Роком англійської мови в Україні, як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей. Студентський науковий клуб «Хіміки КНТЕУ» є ініціаторами та активними учасниками проведення конференцій, семінарів, круглих столів англійською мовою. Дана лекція-дискусія також  відбулась англійською мовою.
  3. Цицирук В.С., м.н.с. лабораторії токсикологічних досліджень ДУ «Інституту громадського здоров`я ім. О.М. Марзєєва НАМН України».
  4. Карпенко Оксана – «Water as a solvent” (ФТМ, 2-7).
  5. Стяглик Наталія – «Water supplies and environmental problems» (ФТМ, 2-7).
  6. Сівак Іванна – «World and water» (ФТМ, 2-4).
  7. Поліщук Ольга – «Physico-chemical methods of mineral water research» (ФТМ, 2-7).
  8. Крусь Анастасія і Кузьмич Зоряна – «Water resources of Ukraine and their status» (ФТМ, 2-7).
  9. Кулик Діана – «Water in our life» (ФРГТБ, 1-11).
  10. Білявська Анна – «Problems and prospects of water as a raw material for fuel» (ФТМ, 2-3).
  11. Басок Катерина – Hard water (ФТМ 1-7).

За підсумками проведеної лекції-дискусії, матеріали виступів експертів та студентів будуть поширені серед громадськості в рамках проведення VIII Консумерського фестивалю, присвяченого Захисту прав споживачів.

10.03.2016
adv