Оголошеннявсі

Поповнення в науковому колі: захищена дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Назарової К.О.

3 березня 2016 року у спеціалізованій вченій раді Київського національного торговельно-економічного університету успішно захищена дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук доцента кафедри фінансового аудиту Назарової Каріни Олександрівни на тему «Синергія внутрішнього та зовнішнього аудиту» (науковий консультант – доктор економічних наук, професор, ректор КНТЕУ Мазаракі А.А.).

Вітаємо здобувача наукового ступеня та наукового консультанта з успішним захистом.

03.03.2016
adv