50 студентів КНТЕУ взяли участь в олімпіаді з математики

25 лютого  2016 року на кафедрі вищої та прикладної математики відбулась вузівська студентська олімпіада з математики, у якій взяли участь 50 студентів Київського національного торговельно-економічного університету.

До складу журі олімпіади увійшли: завідувач кафедри вищої та прикладної математики КНТЕУ, канд. фіз-мат. наук, доцент Денисенко Володимир Іванович, професор Карташова С.С., канд. фіз.-мат. наук., доценти Борисейко В.О., Діденко Ю.Ф. та старший викладач Ружицький І.С.

За підсумками олімпіади :

I місце - Аліна Перекупка (I курс 3 група, ФОАЕК);

II місце - Ярослава Ліль (I курс 5 група, ФОАЕК);

ІІІ місце - Дмитро Криса (I курс 3 група, ФОАЕК).

Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих успіхів та наснаги!

24.02.2016
knteu