Спартакіада розпочалась: відомі переможці турніру з більярдного спорту

З метою пропаганди здорового способу життя та з нагоди відзначення 70-річчя з Дня заснування Київського національного торговельно-економічного університету 12 березня відбувся фінальний турнір з більярдного спорту – І етап змагань Спартакіади серед співробітників.

У змаганнях серед жінок призові місця вибороли:

І місце – Гамова І.В., асистент кафедри маркетингу та реклами;

ІІ місце – Іванюк А.Л., начальник відділу організації та контролю діловодства;

ІІІ місце – Буглак О.С., лаборант кафедри менеджменту.

Серед чоловіків перемогу здобули:

І місце – Миронець С.М., доцент кафедри психології, заступник декана ФЕМП;

ІІ місце – Дитинюк О.В., старший лаборант кафедри економічної кібернетики;

ІІІ місце – між собою розділили: Бардаш С.В., завідувач кафедри фінансового контролю, та Хмара В.В., завідувач лабораторії кафедри інженерно-технічних дисциплін.

Вітаємо переможців та запрошуємо всіх до участі в наступних етапах Спартакіади, що відбуватимуться у таких видах спорту: легкоатлетичний крос, риболовний спорт, міні-футбол, волейбол, баскетбол, шахи, шашки, настільний теніс, плавання, стрільба кульова, бадмінтон, перетягування канату.

12.03.2016
knteu