Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ гідно представили університет на Міжнародному конкурсі "CFA Institute Research Challenge"

Команда студентів КНТЕУ –  Мохорт Сергій, Шевченко Владислав, Шмігель Антон, Андрієнко Олександр, Гнатко Дмитро під керівництвом канд. екон. наук, доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Корольова-Казанської Олени Володимирівни, а також  Буринський Максим, Лук'янець Богдан, Міцик Тарас та Анастасія Шингур під керівництвом старшого викладача кафедри банківської справи Нетребчук Лариси Олександрівни гідно представили університет на одному з найпрестижніших конкурсів із досліджень капіталу для студентів у всьому світі.

"Цьогоріч більше 100 студентів 26 команд з 21 університету, що представляли 11 регіонів України, взяли участь у конкурсі", – повідомляється в листі президента CFA Україна Гребенюк Є.М.

Міжнародний конкурс з інвестиційних досліджень "CFA Institute Research Challenge" має на меті поглиблення знань студентів у контексті інвестиційних досліджень, написанні інвестиційних звітів щодо одної з провідних публічних компаній України та презентації отриманих результатів.

Для участі в конкурсі були відібрані команди з провідних вищих навчальних закладів України.

Перевагами участі в цьому конкурсі для студентів є: спілкування з експертами фінансової індустрії; отримання реального досвіду інвестиційного аналізу публічної компанії та освоєння етичних стандартів поведінки інвестиційного аналітика; здобуття знань з написання інвестиційного звіту та набуття майстерності презентації виконаної роботи перед членами кваліфікованого журі.

Вітаємо команди студентів та їх наставників з високим результатом у престижному конкурсі та бажаємо подальших перемог!

14.03.2016
adv