Оголошеннявсі

Cпівпраця з Антимонопольним комітетом України: звіт про результати роботи у 2015 р.

14 березня 2016 року завідувач кафедри економічної теорії та конкурентної політики Лагутін Василь Дмитрович та професор Герасименко Анжеліка Григорівна взяли участь у відкритому засідання Антимонопольного комітету України, присвяченого звіту Антимонопольного комітету України про роботу в 2015 році.

Захід відбувся під головуванням Голови Антимонопольного комітету України – Юрія Терентьєва, який презентував річний звіт, розповів про основні досягнення Комітету у 2015 році та плани на 2016 рік, відповів на запитання громадськості та журналістів щодо найбільш резонансних справ, які наразі проводяться Антимонопольним комітетом, прокоментував зміни до законодавства про захист економічної конкуренції, що були прийняті та набули чинності в минулому році й на початку 2016 року.

14.03.2016
adv