Лекція з фінансової грамотності для майбутніх банкірів від Platinum Bank

У рамках заходів до Всесвітнього дня захисту прав споживачів за сприянням Центру розвитку кар’єри та кафедри банківської справи 16 березня 2016 р. студенти  факультету фінансів та  банківської справи  відвідали Platinum Bank.

Майбутні банкіри ознайомилися з історією створення та розвитку банку. Керівники компанії детально і наочно представили кожен департамент банку. Студенти дізналися про підрозділи, які є в банку, і яким чином розподілена робота з різними категоріями клієнтів між ними, відвідали сall-центр і навіть мали змогу спостерігати за роботою співробітників.

Неабияку зацікавленість у студентів викликала інформація про кредитування малого і середнього бізнесу від моменту пошуку партнерів і клієнтів, ведення та укладання угоди, обслуговування кредиту до погашення заборгованості по кредиту.

І звичайно, як споживачам,  всім було цікаво дізнатися  як убезпечити себе від інколи некоректних дій фінансових установ та неякісних фінансових послуг.

16.03.2016
adv