Оголошеннявсі

Краще один раз побачити, ніж десять разів почути: психологи пройшли практичну підготовку в ДСНС

Про виїзне заняття кафедри психології

Кажуть, краще один раз побачити, ніж десять разів почути. Саме так здійснюється підготовка студентів психологів, які 16 березня 2016 року взяли участь у виїзному занятті з дисциплін «Психологія праці та інженерна психологія» та «Практична психологія» на базі практики в Психологічній службі Державної служби надзвичайних ситуацій Київського гарнізону. Психологічна служба дислокується в 25 аварійно-рятувальній частині Київського гарнізону, яка на сьогоднішній день є однією з найбільших у Європі.

Заняття провів кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, заступник декана ФЕМП з виховної роботи Миронець Сергій Миколайович спільно з начальником психологічної служби Київського гарнізону ДСНС України підполковником служби цивільного захисту Поканєвич Оленою Анатоліївною.

Під час занять студенти ознайомилися з особливостями професійно-психологічної підготовки рятувальників, їм були продемонстровані сучасні тренажерні комплекси, на яких здійснюється підготовка фахівців екстремальних професій.

Також практичні психологи служби поділилися досвідом роботи в зоні АТО, психологічної роботи з громадянами різних вікових груп переселенців та постраждалих внаслідок Антитерористичної операції. Поділилися досвідом виконання заходів психологічної допомоги з громадянами інших країн внаслідок великомасштабних землетрусів у Непалі та Індії.

16.03.2016
adv