Оголошеннявсі

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Туризм»

18 березня 2016 року у Львівському інституті економіки і туризму відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Туризм» у 2015/16 році.

У першому етапі II туру конкурсу взяло участь 85 студентських наукових робіт із більшості регіонів України, а саме: Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Чернівців, Ужгорода, Луцька, Вінниці, Запоріжжя, Черкас, Миколаєва, Херсона, Тернополя, Сум, Кіровограда, Кременчука, Маріуполя, Бердянська, Мукачева та Умані.

Роботи були передані на рецензування Галузевій конкурсній комісії у складі: Бомба М.Я., д.с-г.н., професор, Берест Р.Я., д.і.н., професор, Паньків Н.Є., к.б.н., в.о. доцента, Джурик Н.Р-Й., к.т.н., доцент, Цимбалюк М.Ф., к.с-г.н., доцент, Безручко Л.С., к.г.н., доцент, Кучинська І.В., к.б.н., доцент, Матвіїв-Лозинська Ю.О., к.п.н., ст. викладач, Клапчук М.В., к.г.н., ст. викладач, Кушнірчук-Ставнича О.М., к.е.н., ст. викладач, Цимбала О.С., ст. викладач.

Конкурсна комісія, під головуванням ректора ЛІЕТ д.е.н., професора Бочана Ігора Омеляновича, під час засідання на підставі рецензій та відкритого обговорення, прийняла рішення щодо відзначення 21 кращої роботи, автори яких представили свої наукові доповіді та захистили роботи під час підсумкової науково-практичної конференції.

У своєму виступі Ігор Омелянович зазначив: "Там, де розвивається туризм – немає бідності. Сьогодні ми прослухали ґрунтовні дослідження студентів, які є справжньою туристичною гордістю України".

До складу галузевої конкурсної комісії від КНТЕУ увійшла к.е.н., доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Охріменко Алла Григорівна, яка відзначила сучасність тем студентських наукових досліджень, що є важливим фактором якісної підготовки фахівців сфери туризму.

За результатами конкурсу визначено 21 переможця, до яких увійшли студенти Київського національного торговельно-економічного університету:

• Диплом І ступеня – студент 4 курсу ФРГТБ Туник Олександр Миколайович, голова навчально-наукового сектору ради студентського самоврядування КНТЕУ, наукова робота: «Е-туризм: відкриті двері в туристичний простір» (науковий керівник – д.е.н., проф. Ткаченко Т.І.).
  • Диплом І ступеня - Пилипець Олександра Вікторівна (Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету).
  • Диплом ІІІ ступеня - Пасинок Аліна Юріївна (Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету).

Вітаємо переможців!

Щиро дякуємо за теплий прийом та професійну дискусію керівництву, організаторам, студентам ЛІЕТу!

18.03.2016
adv