Представники студентських рад КНТЕУ обмінялися досвідом

17 березня 2016 року в м. Харків відбулася зустріч представників студентських рад Київського національного торговельно-економічного університету, Харківського інституту фінансів КНТЕУ, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

На базі ХІФ КНТЕУ представники студентських рад КНТЕУ провели презентацію своєї діяльності, обмінялися досвідом, обговорили плани щодо співпраці у майбутньому.

Для гостей була влаштована екскурсія по місту, навчальних корпусах та гуртожитках інститутів та коледжу.

Ввечері відбувся фінал конкурсу "Міс ХІФ 2016", на який були запрошені учасники зустрічі. Оксана Кузьменко, голова РСС КНТЕУ, була запрошена до журі конкурсу.

З'їзди такого формату позитивно впливають на розвиток студентського самоврядування, та інтеграцію в єдину структуру університету!

Рада студентського самоврядування КНТЕУ дякує за теплий прийом своїм колегам та адміністрації ХІФ КНТЕУ, ХТЕІ КНТЕУ та ХТЕК КНТЕУ.

17.03.2016
knteu