Студенти КНТЕУ відвідали мережу магазинів зброї «ІБІС»

У рамках вивчення дисципліни «Товарознавство. Цивільна зброя» студенти КНТЕУ відвідали мережу магазинів цивільної зброї «ІБІС». Сьогодні «ІБІС» – найбільший вітчизняний оператор з оптової та роздрібної торгівлі товарами для полювання, риболовлі та активного відпочинку, загальновизнаний лідер галузі і провідний постачальник на український ринок продукції найвідоміших світових виробників. Асортимент товарів, представлений у магазинах мережі «ІБІС», складається з більше ніж 80000 найменувань товарів від 715 провідних виробників світу.

Молоді товарознавці ознайомились з асортиментом сучасної вогнепальної зброї таких світових виробників, як: Sauer, Меркель, Krieghoff, Маузер, Blaser, Fabarm. Високопрофесійні фахівці компанії «ІБІС», ентузіасти своєї справи, на конкретних прикладах показали особливості конструкції спортивної та мисливської, гладкоствольної і нарізної вогнепальної зброї, а також різновиди і сфери застосування набоїв до неї. Розглядали найрізноманітніші зразки: від класичних помпових рушниць найстарішої американської компанії з виготовлення зброї Remington, карабінів японської якості і технологій Howa до зброї турецьких брендів ATA ARMS і HATSAN, що тільки завойовують популярність в Україні та світі.

21.03.2016
knteu