Оголошеннявсі

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі права: студенти-правники повернулись з перемогою

Студенти КЕНТУ здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право»!

16 березня 2016 року в Університеті державної фіскальної служби України відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

На конференцію було запрошено 35 студентів, які є авторами 31 наукової роботи із 22 вищих навчальних закладів України, зокрема: Київського національного торговельно-економічного університету, Запорізького національного університету, Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету «Острозька академія», Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського національного університету ім. Івана Франка, Університету митної справи та фінансів, Національної академії Служби безпеки України (м. Київ), Хмельницького університету управління і права та ін.

Серед переможців конкурсу студенти-правознавці:

Альона Бульба та Жана Коваленко, які представили на розгляд журі наукову роботу “Правове регулювання системи гарантування вкладів фізичних осіб: проблемні аспекти”, підготовлену під керівництвом доцента кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, кандидат юридичних наук О.В.Сударенко.

Пророченко Максим з науковою роботою на тему “Удосконалення адміністративно-правових шляхів врегулювання внутрішнього озброєного конфлікту” (науковий керівник – професор кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, доктор наук з державного управління, професор В.О.Шамрай).

Вітаємо переможців!

16.03.2016