Студенти КНТЕУ відвідали Будинок Уряду України

22 березня 2016 року студенти факультету торгівлі та маркетингу відвідали Будинок Уряду України (Кабінет Міністрів України).

Розпочалась екскурсія з Музею історії Урядів України, де студенти ознайомились з історією становлення Урядів України та безпосередньо побудови самого Будинку.

Майбутні митники побачили відтворену в оригіналах документів «живу» історію, яку щодня вибудовували своїми рішеннями і роздумами, помилками та здобутками очільники виконавчого органу держави. Співробітники Музею також продемонстрували фільм про історію Урядів України, який повернув глядачів у часи непростого поступу української влади в майбутнє.

Велика увага в Музеї приділена Галереї портретів керівників урядів України від Володимира Винниченка до представників сучасності. Екскурсанти мали нагоду дізнатись про найбільш вагомі здобутки для розвитку української державності кожного з очільників виконавчого органу.

Продовжилась екскурсія безпосередньо Будинком Уряду. Відсутність засідань Уряду дозволила студентам побувати в обох залах засідань – новій сучасній та історичній залах. Кожен зміг відчути себе на засіданні Уряду в кріслі міністра.

Наприкінці зустрічі представники Музею та Університету обмінялися пам’ятними подарунками.

Теплий прийом, пізнавальна і цікава екскурсія сприяли розширенню знань студентів про принципи державного управління та підвищили рівень патріотичного виховання.

21.03.2016
knteu