Оголошеннявсі

Лекція народного депутата України В.Ю. Пташник «Перспективи розвитку конкурентного законодавства України»

23 березня 2016 року відбулася лекція «Реформа антимонопольного законодавства України» народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Пташник Вікторії Юріївни для студентів факультету економіки, менеджменту та психології. Основу аудиторії складали студенти спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції».

Пыд час лекції були розглянуті питання реформи в антимонопольній сфері, проаналізовано факти порушення законодавства про захист економічної конкуренції, запропоновано напрями вдосконалення конкурентного законодавства України. Окрему увагу було приділено європейському досвіду законодавчої ініціативи та перспективам його використання в Україні.

Народний депутат Пташник В.Ю. анонсувала зміни до Закону України «Про захист економічної конкуренції» щодо підвищення ефективності системи контролю за концентрацією суб’єктів господарювання, які набувають чинності 18.05.2016 р., а також законопроект щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

По закінченні лекції Вікторія Юріївна дала відповіді на актуальні та дискусійні питання студентів та викладачів щодо захисту економічної конкуренції в Україні.

23.03.2016
adv