Оголошеннявсі

Круглий стіл «Реформа виконання судових рішень в Україні: гостра необхідність впровадження»

Завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Дешко Людмила Миколаївна та аспірант, провідний спеціаліст кафедри Берко Альбіна Олегівна 16 березня 2016 року взяли участь в круглому столі «Реформа виконання судових рішень в Україні: гостра необхідність впровадження», присвяченому обговоренню актуальних питань реформування виконавчого провадження в Україні. Захід було організовано Комітетом Асоціації правників України з конкурсного права спільно з Міністерством юстиції України.

За круглим столом зібралися представники Адміністрації Президента України, фахівці Міністерства юстиції України на чолі з заступником Міністра юстиції України – Сергієм Шклярем, народні депутати України, представники ОБСЄ, IFC, Проекту ЄС  «Підтримка реформ в сфері юстиції», Центру комерційного права, Незалежної асоціації банків України, судді Окружного адміністративного суду м. Києва.

Під час круглого столу експерти обговорили питання міжнародно-правових гарантій права кожного на справедливий судовий розгляд, новели  прийнятих Верховною Радою України в першому читанні проектів Законів України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» (№ 2506а), «Про виконавче провадження» (2507а), досвід закордонних країн з впровадження та функціонування інституту приватних виконавців.

Жваву дискусію учасників круглого столу викликали питання формування відкритого Єдиного реєстру боржників, запровадження автоматизації процедур виконання рішень шляхом електронної реєстрації документів, повного фіксування процесуальних рішень та виконавчих дій в автоматизованій системі.

16.03.2016
adv