V Всеукраїнський Форум з цивільного права та процесу «Київська весна»

Аспірант, провідний спеціаліст кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Берко Альбіна Олегівна 18 березня 2016 року взяла участь у V Всеукраїнському весняному форумі з цивільного права та процесу «КИЇВСЬКА ВЕСНА» (м. Київ). Захід було організовано Асоціацією адвокатів України.

Форум створив платформу для обговорення нагальних проблем, що виникають під час  представництва у цивільних та господарських справах, нові підходи в реалізації сторонами своїх процесуальних прав тощо. Під час форуму учасниками було обговорено проблемні питання в сфері цивільного права, господарського, сімейного, трудового, банківського, житлового права, права інтелектуальної власності.

Жвавий інтерес викликало питання Арбітражу ICC - найбільш затребуваного арбітражу у світі та питання ролі адвоката в німецькому цивільному процесі.

Форум став майданчиком для професійного спілкування, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також для поглиблення знань та навичок.

18.03.2016
adv