Оголошеннявсі

Лекція відомого фахівця з ресторанного господарства, інженера-технолога, випускниці КНТЕУ Чуніцької Л.П.

24 березня 2016 року відбулася відкрита лекція відомого фахівця з ресторанного господарства, інженера-технолога, випускниці КНТЕУ Чуніцької Любов Петрівни на тему «Організація і проведення міжнародних кулінарних конкурсів і змагань».

Студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу виявили професійний інтерес до  організації і проведення міжнародних кулінарних конкурсів, задавали питання щодо проведення існуючих українських конкурсів та порівнювали з закордонними.

Виступ фахівця-практика завершився запрошенням студентів до проходження практики з можливістю участі у міжнародних кулінарних конкурсах.

24.03.2016
adv