Оголошеннявсі

Відбулися лекції американського професора, давнього партнера КНТЕУ - Маркуса Джоуба

22 – 24 березня 2016 року до університету завітав професор Університету Маямі (м. Оксфорд, штат Огайо, США) Маркус Джоуб.

КНТЕУ та професора Джоуба пов’язують давні стосунки – ще з 1996 року, коли він прибув до нашого університету за програмою Фулбрайта з метою проведення лекцій на кафедрі статистики та економетрії з дисциплін “Статистика бізнесу” та “Статистика контролю якості”.

М. Джоуб розробив та представив до Уряду США спільний проект “Методи контролю якості в бізнесі: вдосконалення навчального курсу в КДТЕУ”, який успішно “працював” протягом майже 10 років. Він також безкоштовно передав у фонд бібліотеки підручники зі статистики, переклад яких було зроблено спільно з викладачами кафедри економетрії та статистики.

Цього разу він провів курс лекцій «Збір даних для економічних досліджень» та «Забезпечення підвищення якості».

Слухачами лекцій були переважно студенти 7 спеціальностей магістерських програм з англійською мовою викладання, а також викладачі цих програм.

Студенти мали змогу побачити, які методи збору інформації використовують американські науковці для прийняття рішень у різноманітних сферах (політиці, економічних дослідженнях, торгівлі і т.д), еволюцію цих методів з розвитком інформаційних технологій. Наступна лекція була присвячена методам обчислення та забезпечення якості, їх впливу на прийняття рішення щодо преференції того чи іншого продукту та ін.

Заняття з професором також стали нагодою для студентів покращити свої лінгвістичні навички.

Крім лекцій, під час перебування в КНТЕУ професор Джоуб поспілкувався з викладачами кафедри статистики, менеджменту та сучасних європейських мов.

24.03.2016
adv