Оголошеннявсі

Міжнародний круглий стіл «Новий формат співпраці рад молодих вчених вищих навчальних закладів»

23 березня 2016 року на базі Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету відбувся міжнародний круглий стіл «Новий формат співпраці рад молодих вчених вищих навчальних закладів», який було організовано Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ХТЕІ КНТЕУ.

У роботі круглого столу взяли участь представники: Київського національного торговельно-економічного університету, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, закладу освіти «Білоруський торговельно-економічний університет споживчої кооперації», Харківського інституту фінансів КНТЕУ, Національного університету цивільного захисту України, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківського регіонального інституту державного управління, Національної академії державного управління при Президентові України та Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

У своєму виступі координатор круглого столу, голова НТСАД ТА МВ ХТЕІ КНТЕУ Муромець Наталія Євгеніївна відзначила необхідність консолідації наукової спільноти з метою реалізації суспільно важливих проектів.

Під час круглого столу було обговорено наступні питання:

− проблеми молодіжної науки в вузах: стан і перспективи;

− успішний досвід організації діяльності товариств молодих вчених у вишах;

− шляхи можливого регіонального співробітництва і налагодження міжнародних зв’язків товариств молодих учених;

− об’єднання зусиль органів виконавчої влади і вузів для забезпечення інноваційного розвитку науково-дослідницької діяльності молодих вчених;

− проблеми кадрового забезпечення наукових шкіл і налагодження ефективного співробітництва товариств молодих вчених з роботодавцями тощо.

У роботі круглого столу взяв участь студент 4 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, голова навчально-наукового сектору РСС КНТЕУ Туник Олександр, який представив доповідь «Студентська наука в турбулентний період».

Круглий стіл супроводжувався жвавою професійною дискусією з метою визначення пріоритетних форм взаємодії для практичної реалізації наукових досліджень. Учасники дискусії поділилися досвідом реалізації проектів у своїх вищих навчальних закладах.

Учасники заходу щиро вдячні за теплий прийом НТСАД та МВ ХТЕІ КНТЕУ, керівництву інституту та студентству ХТЕІ!

23.03.2016
adv