Виїзне практичне заняття на пивзаводі ПАТ «ОБОЛОНЬ»

22 березня 2016 року доценти кафедри технології і організації ресторанного господарства Л.В. Ткаченко та О.П. Вітряк провели виїзне практичне заняття на пивзаводі ПАТ «ОБОЛОНЬ» для студентів 3 курсу 4 групи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, спеціальності «Технології в ресторанному господарстві». Під час заняття студенти ознайомились з технологічними процесами виробництва ячмінного солоду, одержання пивного сусла та його зброджування, фільтрації пива та розливу. Після екскурсії по виробничим цехам підприємства зі студентами було проведено обговорення питань виробництва пива та безалкогольних напоїв на ПАТ «ОБОЛОНЬ», за найкращі відповіді студенти одержали цікаві призи з логотипом підприємства.

22.03.2016
knteu