Оголошеннявсі

Студентська наука: відбувся ІІ тур конкурсу наукових робіт з напряму «Романо-германські мови і літератури»

24-25 березня 2016 року на базі Херсонського державного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури». На розгляд конкурсного комітету надійшло 119 робіт, проте право взяти участь у підсумковому етапі вибороли 30 студентів із різних ВНЗ України.

За рішенням конкурсної комісії другого етапу II туру конкурсу студентка 3-го курсу вечірньої форми навчання факультету торгівлі і маркетингу КНТЕУ, 1-ї групи спеціалізації «Філологія» Артеменко Альона Володимирівна отримала дипломи другого ступеня, презентувавши наукову доповідь на тему «Особливості політкоректних номінацій в англомовному мас-медійному дискурсі».

Науковий керівник – к.філол.н, доц. Білоус Н.П., завідувач та викладачі кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ щиро вітають Артеменко Альону та бажають подальших наукових досягнень!

25.03.2016
остання редакція 01.06.2016