Виявлення фальсифікації безалкогольних напоїв: майстер-клас для новачків

17 березня 2016 року в рамках VIII Консумерського фестивалю проведено майстер-клас «Виявлення фальсифікації безалкогольних напоїв».

Учасники: учні колежу ім. В.О.Сухомлинського (школа № 272) та студенти ФТМ, активісти наукового клубу "Хіміки КНТЕУ" Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених.

Експерт: старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Чикун Н.Ю.

Науковий консультант: доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, к.х.н. Пасальський Б.К.

Відповідальна від наукового клубу «Хіміки КНТЕУ»: Стяглик Наталія  (ФТМ, 2 курс 7 група).

Майстер-класи, як форма співпраці між КНТЕУ та школами, є цікава і корисна для студентів та учнів шкіл щодо визначення напряму майбутньої спеціальності та обрання ВНЗ для подальшого навчання.

Змістовною була інформація студентів про актуальність та методи виявлення фальсифікації безалкогольних напоїв. З презентаціями, як результат НДР дослідження харчових продуктів виступили студенти: Стяглик Наталія, 2 к. 7 гр. (Виявлення фальсифікації фруктових та овочевих соків), Перехрест Яна, ФТМ 2 к. 7 гр. (Експрес-методи дослідження якості м'яса), Захарченко Валентин ФТМ 1 к. 6 гр.(Фізико-хімічні методи дослідження соєвого молока).

Проведено студентами демонстраційне експериментальне дослідження з виявлення фальсифікації безалкогольних напоїв. У проведені експерименту взяли участь студенти 1 курсу Король Іван, Чурип Яна, Плохотюк Ольга, Честнейшина Валерія, Шехтман Максим, Король Таня, 2 курсу Стяглик Наталія, Перехрест Яна.

Шехтман Максим і Чурип Яна розповіли учням про змістовне навчання на ФТМ та можливості виконання НДР студентів в лабораторіях кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю.

При підведені підсумків виступили учні, вчитель хімії колежу ім. В.О. Сухомлинського Дорошенко Татьяна Леонідівна ,  ст. викл. Чикун Н.Ю.

Доцент Пасальський Б.К. закликав учнів брати приклад з активістів наукового клубу «Хіміки КНТЕУ» та поповнити лави студентів ФТМ КНТЕУ, вищого навчального закладу високого рівня якості освіти.

17.03.2016
adv