Оголошеннявсі

Студентська наукова конференція «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства»

24–25 березня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті проходила студентська наукова конференція «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства».

Учасники мали змогу виступити та обговорити актуальні проблеми економічного життя України в межах 9 секційних засідань:

• Соціально-економічний розвиток України: макро- та мікроекономічні аспекти
  • Вплив конкуренції на відновлення економічного зростання України
  • Актуальні питання економічного управління підприємством
  • Теоретичні та прикладні аспекти управління фінансами підприємств
  • Теоретичні та прикладні аспекти інвестиційного менеджменту
  • Сучасні орієнтири розвитку вітчизняних соціально-економічних систем на мікро- та макрорівнях
  • Управління персоналом як фактор соціально-економічного розвитку суспільства
  • Стратегічні орієнтири в управлінні проектами на підприємствах
  • Психологічне забезпечення навчальної та професійної діяльності особистості

У межах пленарного та секційних засідань у конференції взяли участь майже 300 студентів, серед яких студенти Київського національного торговельно-економічного університету (де окрім студентів ФЕМП взяли участь 13 студентів ФОАІС, 12 – ФРГТБ, 4 – ФТМ, 30 – ФФБС, 31 – ФМТП), 2 студенти Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана, 6 студентів Торговельно-економічного коледжу, 1 учень ліцею «Наукова зміна».

У межах конференції заслухано та обговорено 150 секційних та 142 стендових доповіді.

Кращими визнано 48 доповідей:

- 11 студентів нагороджені дипломами І ступеня;

- 19 студентів нагороджені дипломами II ступеня;

- 18 студентів нагороджені дипломами III ступеня.

25.03.2016
knteu