Оголошеннявсі

Відомий журналіст та телеведучий Костянтин Грубич прочитав лекцію про здорове харчування «Їжа у світогляді українців»

28 березня 2016 року завершальним акордом VIIІ Консумерського фестивалю «Час діяти» стала зустріч студентів із «народним», як його називають, ведучим Костянтином Грубичем.

На зустрічі з гостем були розглянуті питання здорового харчування та якісної їжі, що стало трендом для сучасних українців.

«Здорове харчування тісно пов’язане з повноцінним життям. Для українців питання їжі є занадто шанобливим…» – розпочав гість.

Окрім пропагування здорового харчування ведучий розповів про свій життєвий шлях, зокрема про те, як розпочиналась співпраця з КНТЕУ та як він був вражений наявністю такої кількості зацікавлених людей, що готові боротися за права споживачів в Україні.

"Як ведучому телепрограми «Знак якості», саме фахівці університету допомогли мені спонукати українців звертати увагу на етикетки в магазинах," -  зазначив виступаючий.

Презентувавши власну книгу «Смачна країна», Костянтин закликав молодь ніколи не зупинятись на досягнутому, адже і сам, наразі, закінчує роботу над дисертаційним дослідженням.

Доповідь виступаючого викликала неабиякий інтерес і зацікавленість у студентів та школярів   майбутніх вступників, які теж завітали на зустріч з гостем КНТЕУ.

28.03.2016
adv