Оголошеннявсі

Конференція студентів КНТЕУ затвердила делегатів до складу колегіальних органів управління та громадського самоврядування

28 березня 2016 року відбулась конференція студентів Київського національного торговельно-економічного університету.

З вітальним словом виступили ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі та проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал.

Порядок денний роботи конференції включав наступні пункти:

1. Про затвердження нової редакції Положення про студентське самоврядування у Київському національному торговельно-економічному університеті.

2. Про делегування студентів до складу вченої ради КНТЕУ

3. Про делегування студентів на конференцію трудового колективу КНТЕУ.

4. Різне.

Голова РСС КНТЕУ, Оксана Кузьменко, зазначила, що, затверджуючи нову редакцію Положення про студентське самоврядування у КНТЕУ, студенти перегортають нову сторінку історії студентства університету. Тому не дивно, що саме перший пункт порядку денного викликав ряд запитань та уточнень з боку делегатів від факультетів та гуртожитків. У результаті, конференція одноголосно схвалила нову редакцію Положення про студентське самоврядування в КНТЕУ, що передбачає процедуру проведення виборів до студентського самоврядування шляхом прямого таємного голосування.

Під час конференції було затверджено делегатів від студентства до складу вченої ради КНТЕУ та на конференцію трудового колективу КНТЕУ.

28.03.2016
adv