Оголошеннявсі

Розвиток бізнес-навичок: практичний тренінг по створенню startup-проектів від міжнародної компанії BUSINESS SHARKS

29 березня 2016 року за ініціативою кафедри економіки та фінансів підприємства КНТЕУ відбувся довгоочікуваний практичний тренінг від міжнародної компанії BUSINESS SHARKS для студентів ФЕМП спеціальностей «Економіка підприємства» та «Фінанси підприємства».

Своїм практичним досвідом поділилися директор компанії «В-SHARKS» Владислав Котов, який розповів, як зробити свій проект привабливим для інвесторів та фінансовий менеджер компанії Тетяна Кравченко, яка розкрила особливості залучення уваги інвесторів за допомогою техніки «Elevator Pitch».

Дана подія викликала значну зацікавленість серед студентської молоді та викладачів, про що свідчила значна кількість учасників заходу (біля 200 осіб), велика кількість запитань до бізнес-тренерів, активна участь аудиторії в практичній частині заходу. Студенти отримали можливість не лише прослухати цікавий практичний матеріал, а й проявити особисту здатність до швидкого, якісного, яскравого генерування та презентації власних бізнес-ідей.

Даний захід є важливим кроком у процесі поєднання теорії та практики, долучення студентської молоді до startup-руху в Україні.

Кафедра економіки та фінансів підприємства висловлює подяку міжнародній компанії BUSINESS SHARKS й особисто Владиславу Котову та Тетяні Кравченко за проведення цікавого й змістовного тренінгу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

29.03.2016
adv