Оголошеннявсі

Директор департаменту регулювання державних закупівель МЕРТ Олександр Стародубцев розкрив секрети успішної кар'єри

За ініціативою кафедри маркетингу та реклами 29 березня 2016 року відбулася зустріч студентів 3-го курсу спеціальності «Маркетинг» з директором департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Олександром Стародубцевим. Студенти цікавилися історією успіху його кар’єри.

Олександр більше 10 років працював на фондовому ринку, був співвласником та керуючим партнером у брокерському домі «Открытие». Потім був Майдан, проект громадянської платформи «Нова Країна» та Відкритий Університет Майдану, після яких виник проект «Прозорих закупівель» у команді міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети.

Сьогодні публічні закупівлі є реформою, яка покликана на боротьбу з корупцією у цій сфері, економію коштів, встановлення ділових партнерських відносин між бізнесом та державою. Багато було зроблено командою Олександра Стародубцева – пілотний проект електронних закупівель системи «ПРОЗОРРО», новий Закон «Про публічні закупівлі», безкоштовний онлайн курс для тендерних комітетів (в Україні приблизно 25 тис.тендерних комітетів).

Завершуючи свій виступ перед студентством, Олександр Стародубцев зазначив: "Ставте перед собою високі цілі, вчіться працювати у команді, будьте готові до ризиків, будьте відповідальними, постійно вчіться, отримуйте задоволення від своєї праці, набувайте досвіду".

28.03.2016
adv