Фінал КВН у КНТЕУ: вражаючі емоції та позитивний настрій

30 березня 2016 року пройшла фінальна гра ІІІ сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора».

Ось і закінчився черговий сезон гумору. Усі хотіли перемогти, боролися до кінця, але Чемпіоном стає, як завжди, одна команда. Вболівальники  отримали свою порцію хорошого настрою від гри і тепер будемо сподіватися на те, що наступний сезон буде, як мінімум, не гірше минулого.

Після яскравої гри та напруженої боротьби за Кубок блискучу перемогу у фіналі отримали:

1 місце –  Творче об'єднання «Бурулька» (КНТЕУ).

2 місце команда «Сборная торгового»  (Вінницький торговельно-економічний інститут).

3 місце – команда «Економ-клас» (Харківський торговельно-економічний інститут).

Вітаємо команди переможців! До зустрічі в новому сезоні!

И не важно, кто сегодня стал Чемпионом,

Главное, что зал был светом полон!

Вінницький торговельно-економічний інститут

30.03.2016