Оголошеннявсі

Візит директора з питань економічних досліджень відділу конкурентної політики Міністерства Юстиції США професора Расселла Піттмана

30 березня 2016 року до університету завітав професор Расселл Піттман, директор з питань економічних досліджень відділу конкурентної політики Міністерства Юстиції США. Під час візиту професор Піттман  зустрівся з викладацьким складом кафедри економічної теорії та конкурентної політики.

Він прочитав  лекцію для студентів, насамперед, магістерських програм англійською мовою викладання, аспірантів та викладачів на тему «Реформування природних монополій в контексті економічних реформ в Україні». Лекція викликала жвавий інтерес, тому слухачі охоче ставили численні запитання з теми презентації.

Для поважного американського гостя було організовано екскурсію по університету та презентацію основних досягнень студентства й науково-педагогічного колективу за останні роки.

30.03.2016
adv