Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ здобули перемогу в І турі конкурсу відеороликів у рамках Всеукраїнського проекту «ЄС: вибір української молоді»

Студенти факультету міжнародної торгівлі та права, кафедри міжнародної економіки 4 курсу 10 групи спеціалізації «Міжнародна економіка» Мостіцька В.В., Шкребтій В.А., Новак О.С. та Лисенко О.П. стали переможцями І туру конкурсу відеороликів «Бути європейцем» у рамках Всеукраїнського проекту «ЄС: вибір української молоді», який організовано Представництвом Європейського Союзу в Україні. Творці відео хотіли показати минуле України, її сучасне становище та майбутнє при співпраці з ЄС.

Наразі триває ІІ тур конкурсу, де відбувається голосування за найкращий відеоролик до 29.04.2016 р. Переглянути ролик та підтримати студентів можливо за посиланням: http://euroquiz.org.ua/video-contest/vote/198

Для того щоб Ваш голос був врахований, необхідно лише обрати одну із соціальних мереж для голосування та клікнути на її іконку.

30.03.2016
остання редакція 01.06.2016