Екскурсія до супермаркетів «Сільпо» майбутніх професіоналів галузі

У рамках договору про співпрацю між університетом та ТОВ «ФОЗІ Фуд» за сприянням Центру розвитку кар’єри 30 березня  відбулися екскурсії для студентів ФТМ та ФРГТБ до магазинів мережі супермаркетів «Сільпо», що знаходяться за адресами: вул. Полярна, 20Д  та пл. Спортивна, 1.

Під час екскурсії студенти познайомилися з власним виробництвом підприємства – відділом кулінарії, де були представлені страви, приготовані кулінарами супермаркету.

Наявність власного кондитерського цеху – дозволяє супермаркету пропонувати покупцям широкий асортимент тортів і тістечок.

Пекарня «Сільпо» – не тільки пропонує свою продукцію, а й виконує виготовлення продукції на замовлення.

Приємною несподіванкою для всіх стала дегустація кулінарної продукції власного виробництва «Сільпо». Студенти як споживачі оцінили смакові  якості солодощів та як майбутні фахівці галузі відзначили високий професіоналізм при їх приготуванні.

Неабияке зацікавлення викликала в студентів розповідь керуючого одного з магазинів Урсакій Артема про створення та особливості  функціонування супермаркету «Сільпо» на Спортивній, організацію торгово-технологічного процесу в ньому та оснащення надсучасним обладнанням.

Такі інновації у виробничих процесах дозволяють мінімізувати затрати людських ресурсів та оптимізувати  процес управління підприємством.

Також студентів приємно вразила гостинність персоналу.

Тож дякуємо за урок професійної майстерності!

30.03.2016
остання редакція 01.06.2016