Депозитарна діяльність: лекція випускниці кафедри банківської справи Олени Єрко

29 березня 2016 року для 3-го курсу факультету фінансів та банківської справи відбулась лекція випускниці КНТЕУ Олени Єрко - керівника управління депозитарної діяльності, зам. директора ТОВ «ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ «ЗЕНИТ-ДТ».

Тема лекції - "Депозитарна діяльність. Облікові операції" - була висвітлена лектором з позицій практики застосування в діяльності фінансових установ.

Особливо важливо відзначити, що КНТЕУ залишається єдиним вищим закладом в Україні, де викладається "Депозитарна діяльність".

29.03.2016
adv