Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Обрання голови та заступника голови вченої ради КНТЕУ.

За результатами таємного голосування головою вченої ради обрано А.А. Мазаракі, заступником голови – Н.В. Притульську

2.

Затвердження навчальних планів відокремлених структурних підрозділів, робочих навчальних планів та внесення змін до робочих навчальних планів.

3.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін.

4.

Рекомендація до видання навчальних та наукових праць.

5.

Про фінансову діяльність у 2015 році та затвердження плану на 2016 рік.

6.

Затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з питань переведення студентів на вакантні місця державного замовлення.

7.

Затвердження Порядку атестації здобувачів вчених звань у Київському національному торговельно-економічному університеті.

8.

Затвердження Положення про систему рейтингового оцінювання діяльності здобувачів першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти у Київському національному торговельно-економічному університеті (нова редакція).

9.

Переведення аспірантів.