Оголошеннявсі

Організація самостійної роботи та студентоцентризм: питання порядку денного засідання методичної ради

31 березня 2016 року відбулося засідання методичної ради КНТЕУ.

Із питання порядку денного «Про організацію самостійної роботи студентів та індивідуально-консультативної роботи викладачів КНТЕУ» виступили доцент кафедри психології Лагутіна Т.М. та заступник декана з методичної і наукової роботи факультету обліку, аудиту та інформаційних систем Карпенко Д.В. Було зазначено, що самостійна робота студентів є невід’ємною частиною освітнього процесу, яка вимагає постійної модернізації, пошуку інноваційних підходів до забезпечення її ефективності.

Наголошено на необхідності постійного урізноманітнення форм самостійної роботи студентів, стимулювання їх впровадження, забезпечення постійного зворотнього зв’язку зі студентами та професійним середовищем.

Із питання порядку денного «Студентоцентризм: методи та досвід. Активізація діяльності студентів на прикладі маркетингових дисциплін» виступила старший викладач кафедри маркетингу та реклами Сова В.В.

Увагу присутніх було зосереджено на базових моментах в контексті того, що може стримати студента у його науковому пошуку,  і що саме робить його конкурентоспроможним на ринку праці. Також доповідач поділилася досвідом активізації діяльності студентів на прикладі вивчення конкретних дисциплін.

Наприкінці засідання професором кафедри туризму та рекреації Михайліченко Г.І. було презентовано демоверсію електронного підручника «Організація туристичних подорожей» (автор: Михайліченко Г.І., web-дизайнери: Роганов В.П., Безверха О.В.).

Методична рада прийняла відповідні ухвали.

31.03.2016
остання редакція 01.06.2016