Зона комфорту: у приміщенні бібліотеки створено креативне місце відпочинку

Адміністрація університету постійно оновлює й вдосконалює матеріальну базу для блага студентства. Новаторство в бібліотеці не стало виключенням. Так, 1 квітня 2016 року в читальній залі приміщення бібліотечного корпусу було відкрито сучасну креативну зону відпочинку.

Наразі, у бібліотеці працює безкоштовний безпровідний інтернет, кафе та, відтепер  місце для релаксу. Воно включає сучасні безкаркасні меблі яскравих кольорів, а саме: диван, крісла, журнальні столики.

Нині, у КНТЕУ, знання отримувати стало ще зручніше – ще комфортніше.

І це не жарт!

01.04.2016