Оголошеннявсі

Хто знає історію, той дивиться у майбутнє: студенти КНТЕУ відвідали Національний музей «Чорнобиль»

31 березня 2016 року студенти КНТЕУ відвідали Національний музей «Чорнобиль», де  ознайомилися з сучасною експозицією, яка налічує понад 7000 експонатів, серед яких розкриті документи, карти з грифом «Таємно», фотографії, спеціальні прилади, друковані видання того часу, історичні реліквії з Чорнобильської зони відчуження та інші унікальні експонати, які змушують замислитися про найболючіші проблеми сьогодення, серед яких екологічні, соціальні, духовні збитки, заподіяні катастрофою.

Також студентам було прочитано лекцію щодо причин та наслідків ядерної аварії на Чорнобильській АЕС як найбільш важкої радіоекологічної катастрофи ХХ ст.

31.03.2016
adv