Студенти КНТЕУ встановили нові шпаківні до Міжнародного дня птахів

1 квітня у рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» щорічно відзначається Міжнародний день птахів.

У 1906 році було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів, з того часу 1 квітня – це не лише день гумору, а й – Міжнародний день птахів.

5 квітня представники ради студентського самоврядування КНТЕУ та Еко Клубу долучилися до міжнародного екологічного руху та встановили на території кампусу університету шпаківні для птахів, що повертаються з вирію!

05.04.2016
knteu