Змагання з інтелектуальної гри SCRUBBLE

05 квітня 2016 року пройшло щорічне змагання з інтелектуальної гри SCRUBBLE серед студентів-мешканців гуртожитків студмістечка КНТЕУ.

Гра проходила в актовій залі гуртожитку №3. Прийшли підтримати свої команди голови РСС гуртожитків. Ведучою та організатором гри була Кавара Дана (ФТМ 4-4), мешканка гуртожитку №4.

Багато хто хотів взяти участь у змаганнях та поборотися за головний приз - величезний торт, люб'язно наданий профкомом студентів і працівників КНТЕУ. Сформовані команди були рішуче налаштовані на перемогу. Учасники показали свої здібності, ерудованість, кмітливість.

Хоча гра була напружена, але все проходило в позитивній, дружній атмосфері. До останньої хвилини ніхто не міг передбачити результат!

Фінальний результат: 4-е місце зайняла команда гуртожитку №4, 3-є – гуртожитку №1, 2-е – гуртожитку №2, а переможцем стала збірна команда ерудитів гуртожитку №3. Хоча першість та солодкий подарунок здобула команда гуртожитку №3, однак вони дружньо розділили перемогу з усіма.

Турнір закінчився солодким чаюванням.

06.04.2016
knteu