Студія сучасного танцю «LIGHT» отримала феєричну перемогу в Одесі

1 квітня 2016 року студія сучасного танцю «LIGHT» КНТЕУ взяла участь у Другому Міжнародному фестивалі-конкурсі «Одеса зустрічає друзів».

У боротьбі за перше місце у номінації «Сучасна хореографія» змагалися понад 20 колективів з усієї України і саме наші студенти вибороли перемогу з феєричним успіхом!

Колектив «LIGHT» отримав диплом першого ступеня та іменний кубок фестивалю. Журі конкурсу відзначили високий професійний рівень студії танцю КНТЕУ та здивувались, що майбутні професії переможців пов'язані з економікою, правом та торгівлею, а не з хореографією.

06.04.2016
knteu