Студенти ФТМ провели виїзне заняття на базі ОСББ "Лісова пісня"

5 квітня 2016 року в рамках вивчення дисципліни «Товарознавство. Послуги» (тема «Житлово-комунальні послуги») для студентів 4 курсу факультету торгівлі та маркетингу було проведено виїзне заняття на базі одного з перших ОСББ Деснянського району «Лісова пісня» (вул. Маршала Жукова, 33а).

ОСББ надає комунальні послуги в житловому комплексі, що складається з 2 однотипних п’ятнадцятиповерхових будинків, магазину «Наш дворик», бару «Оранж», офісних приміщень та підземного паркінгу.

Заняття проводив голова правління ОСББ «Лісова пісня» Самсон Юрій Петрович.

Студенти відвідали місця загального користування в ЖК «Лісова пісня», індивідуальний тепловий пункт, вузли обліку теплової енергії та гарячої води, паркінг, оглянули під’їзд та ліфтову частину багатоповерхівки, ознайомилися з особливостями роботи консьєржної служби.

Обговорювалися питання:

• Особливості створення ОСББ, зміни в законодавстві, які регламентують надання житлово-комунальних послуг.
  • Формування тарифу на утримання будинку (житлово-комунальні послуги). Роль пільг та субсидій при формуванні тарифу.
  • Методи розрахунку кількості спожитого тепла, гарячої води та електроенергії. Розрахунок вартості опалення при наявності квартирного лічильника тепла і без нього.
  • Проблеми контролю якості житлово-комунальних послуг власниками приміщень та керівництвом ОСББ.
  • Взаємодії ОСББ із постачальниками послуг (Київенерго, Київводоканал, інтернет-провайдери, охоронні компанії, компанії, що вивозять сміття тощо).

У результаті проведення виїзного заняття студенти набули знань із специфіки надання житлово-комунальних послуг, оцінки їх якості та повноти, організації й контролю діяльності ОСББ.

05.04.2016
knteu