Ігри розуму: XIV Чемпіонат КНТЕУ з «Брейн-рингу» гра «Що? Де? Коли?»

7 квітня 2016 року пройшов І тур відбіркового турніру XIV Чемпіонату КНТЕУ з «Брейн-рингу» гра «Що? Де? Коли?».

В інтелектуальному змаганні взяло участь 17 команд із числа студентів та випускників усіх факультетів університету.

Запекле інтелектуальне протистояння, позитивні емоції, нові відкриття… Гра була насичена питаннями з різноманітних сфер задля розвитку логічного мислення в молодих інтелектуалів.

Традиційним ведучим «мозкового пауерліфтінгу» був к.е.н., старший викладач кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

Переможцями змагань цього року стали:

1-2 місце – розділили команди «Теорія маленького вибуху» (ФФБС) та «Ейяф’ятлайокутль» (ФОАІС)

3 місце – команда «СКОТЧ» (ФРГТБ)

Усі учасники отримали цінні призи. Переможці були нагороджені грамотами, учасники – подяками.

Команди-переможці будуть представляти КНТЕУ на загальноуніверситетському турнірі за участю команд структурних підрозділів з Чернівців, Ужгорода, Харкова, Одеси та Вінниці.

07.04.2016
knteu