Результати проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції «Перспективи розвитку ринку фінансових послуг»

6-7 квітня 2016 року кафедрою банківської справи факультету фінансів та банківської справи була проведена Всеукраїнська студентська наукова конференція «Перспективи розвитку ринку фінансових послуг».

У конференції взяло участь 109 студентів з 11 вузів України, зокрема: Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ) - 75, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» (м. Київ) - 10, Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м. Вінниця) - 2, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (м. Вінниця) - 9, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (м. Харків) - 5, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (м. Вінниця) - 1, ДВНЗ «Університет банківської справи» Інститут банківських технологій та бізнесу (м. Київ) - 1, Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ) - 1,  ПВНЗ «Міжнародний університет фінансів» (м. Київ) - 3, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ (м. Харків) - 1, Чернігівського національного технологічного університету, Навчально-наукового інституту економіки (м. Чернігів) - 1.

6 квітня конференцію відкрила Мельниченко Світлана Володимирівна – голова організаційного комітету, д.е.н., професор, проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету. У своєму вітальному слові вона наголосила на надзвичайній актуальності наукових заходів студентів для їх професійного зростання та майбутньої професії. Також з привітаннями виступили декан факультету фінансів та банківської справи, к.е.н., доцент Канєва Тетяна Володимирівна та к.е.н, доцент кафедри банківської справи Плісак Тетяна Олександрівна.

На пленарному засіданні було заслухано п’ять цікавих наукових доповідей студентів КНТЕУ: Коваленко Юлії, Резь Лілії, Стадник Олексія, Школьної Марії та Жук Дар’ї, які висвітлили проблеми та перспективи розвитку різних ринків фінансових послуг України та світу.

У другій половині першого дня конференції працювало 4 секції, на яких виступило понад 85 учасників, а саме: «Функціонування ринку фінансових послуг в умовах посилення інтеграційних процесів» - 33, «Регулювання ринку фінансових послуг у глобальному економічному середовищі» - 21, «Інноваційні інструменти ринку фінансових послуг» - 26,  «Захист прав споживачів фінансових послуг» - 7.

7 квітня на заключному пленарному засіданні перед студентами виступила фінансовий аналітик Української асоціації інвестиційного бізнесу Анастасія Гаврилюк, яка розповіла про новітні тенденції розвитку ринку фінансових послуг України та перспективи її інтеграції у європейську фінансову систему. Учасники задавали багато питань, що переросло в цікаву дискусію.

Наприкінці засідання відбулось нагородження 50 переможців: дипломами І ступеня – 16 студентів, дипломами ІІ ступеня - 11 студентів,  дипломами ІІІ ступеня – 11 студентів, подяками – 12 студентів.

07.04.2016
knteu